iOS Uygulamaları

AVOTEKNIK olarak firmalara iPhone ve iPad uygulamaları geliştiriyoruz.

Uygulamalar anahtar teslim olup tüm testleri simülatörler ve gerçek cihazlar üzerinde (iPhone 3GS, iPhone 4S, iPhone5S, iPad2) gerçekleştirilip Apple Store’a yüklenmektedir.

Uygulamalarımızda lisan kısıtlaması yoktur. İster iPhone ve iPad için farklı uygulamalar; veya tek yazılımda ikisinide %100 destekleyen (iPad ekranında tam sayfa çalışan) uygulamalar yazılabilmektedir.

Uygulama içinde kullanılan veriler offline, online veya dinamik olabilir. Yani cihaza gömülü (internet bağlantısı gerektirmeyen) sabit veriler olabildiği gibi internetten dinamik olarak yüklenen verilerde kullanılabilir. Böylelikle bilgilerinizi siz güncelleyerek yazılım güncellemesi yapmadan uygulamanızı değiştirebilirsiniz. Dinamik veri kullanımını çok yoğun görsellerde tercih etmekteyiz. Program her seferinde sayfayı internetten indirmek yerine sadece değişiklikleri indirip kendi içine kaydeder. Böylelikle yükleme süresi çok kısalır ve uygulama internet bağlantısı olmadığında da çalışabilir.

İstenirse periyodik muayeneler otomatik olarak (sadece size özel hazırlanan web arayüzünden sizin belirlediğin tarihlerde ) kullanıcıyı uyarabilir. (Push Message)

Burada gösterilen sadece referans bir uygulamadır. İstediğiniz özellikler tamamen karşılıklı konuşularak sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanır!

img_0594

img_0684

img_0132